Sertifikalı Camlı Yangın Kapısı

Kategori : Sertifikalı Camlı Yangın Kapısı
Fiyat : Sertifikalı Camlı Yangın Kapısı

Televizyonlara veya gazetelere konu olan birçok yangın olayı yaşanmaktadır. Bazı yangınlarda can kaybı yaşanmaması yüreklere su serperken, maalesef bazıları felaket ile sonuçlanmaktadır. Yaşanan felaketlerin kişisel hatalar yüzünden olması ise çekilen acıyı bir kat daha artırmaktadır. İnce hesaplar yapılarak eksik bırakılmış yangın güvenlik projeleri veya ucuzluklarına aldanarak alınmış yangın kapıları konuya iyi örnekler olabilmektedir. Kalite anlayışı ile belirli kurallar altında üretilen her malzeme gibi yangın sektörü de üretimini belli başlı standartlar altında yapmak zorundadır. Bu standartlar dahilinde üretilen yangınla mücadele malzemeleri sahip olduğu özelliklere göre sertifikalandırılmaktadır. Sertifikalı camlı yangın kapısı, söz konusu kurallar bütünüyle imal edilerek bir takım testlere tabi tutulduktan sonra sertifika ile belgelendirilmektedir. Camlı yangın kapıları, standart olarak üretimi yapılmış olmasına rağmen, piyasada menşei bilinmeyenleri de mevcuttur. Bilinmeyen yerlerde imal edilmiş bu yangın kapıları, fiyatlarının cezbedici olması sebebiyle maalesef tercih konusu olabilmektedir.

Artık bilgiye ulaşmak çok kolay olduğundan, sertifikalı camlı yangın kapısı almanın ayrıcalıklarının neler olduğu rahatlıkla öğrenilebilmektedir. Buna rağmen merdiven altı diye tabir edilen yerlerde üretilen yangın kapılarına sahte sertifikalar da düzenlenebilmektedir. Herkesin yangın güvenliği konusunda bilgi sahibi olamayabileceği hesap edilirse, söz konusu menşei belirsiz yangın kapıları satın alınabilmektedir. Sertifikalı camlı yangın kapısı, ihtiva ettiği tüm malzemeleri ile birlikte kalite kontrolünden geçirilerek üretim aşamasına geçilmektedir. En son ortaya çıkan camlı yangın kapısı tekrardan teste tabi tutularak sertifika almaya hak kazanırlar.

Can güvenliğine birinci dereceden etkisi olan bir malzemenin hatalı seçimi yüzünden kimse haberlere konu olmak istemez. Dolayısıyla sertifikalı camlı yangın kapısı satımı yapan profesyonel firmalar da bu haberin bir parçası olmak istemezler. Başta insan olmak üzere, can ve mal güvenliği esasıyla üretim yapan veya yaptıran bu firmalar kalite anlayışlarından asla ödün vermemektedirler. Tüm bunların ışığında yangın güvenlik sistemleri ile alakalı her türlü malzeme alımında veya yapılacak projelerin başlangıç aşamasında, konunun uzmanları ile çalışan firmalardan danışmanlık alınması daha sağlıklı olacaktır. Kendisine emniyeti alınmamış bir yol bulabilen yangının, hiçbir zaman bu hatayı affetmeyeceği unutulmamalıdır.

KATEGORİLER

Camlı Yangın Kapıları - Camlı Yangın Kapısı - Camlı Kapı. 0216 642 6931
Camlı Yangın Kapıları - Camlı Yangın Kapısı - Camlı Kapı. 0216 642 6931
Camlı Yangın Kapıları - Camlı Yangın Kapısı - Camlı Kapı. 0216 642 6931
Camlı Yangın Kapıları - Camlı Yangın Kapısı - Camlı Kapı. 0216 642 6931
Camlı Yangın Kapıları - Camlı Yangın Kapısı - Camlı Kapı. 0216 642 6931

SAYFALAR

HABERLER

FAYDALI BİLGİLER

MÜŞTERİ HİZMETLERİ