Camlı Yangın Kapısı

Kategori : Camlı Yangın kapısı
Fiyat : Camlı Yangın Kapısı

İnsanın doğuştan kazandığı en doğal hakkı yaşam hakkıdır. Yaşam hakkının güvence altına alınabilmesi maksadıyla gerek kişisel gerekse mevzuatların mecbur tuttuğu şartlar doğrultusunda bir takım güvenlik önlemleri alınmaktadır. Söz konusu yangın güvenliği olduğunda konuyla alakalı verilen eğitimlerden, tesis edilen sistemlere kadar pek çok güvenlik önlemi alınabilmektedir. Yangın güvenliği konusunda tesis edilen sistemler hiçbir parçasında kısılma yapılmadan üretilmek zorundadır. Malzemeden kısma düzeyi düşük seviye de olsa yüksek seviyede olsa asla konu bile edilememektedir. Tüm yangın kapıları gibi can ve mal emniyetinin sağlanması amacıyla eksiksiz olarak üretimi yapılan camlı yangın kapısı teşkil edildiği malzeme yapılarıyla güvenlik haricinde görsel uyuma da katkı sağlamaktadır. Montajı yapılan mekanlara görünümü itibariyle ferahlık verip görsel güzelliğe hitap eden bir yangın kapısı türüdür.

Üzerinde bulundurduğu cam malzemenin yangın kapısındaki kullanım oranı tamamıyla montajı yapılacak alan doğrultusunda hesaplanmaktadır. Üretim aşamasında risk teşkil eden yangının cinsinin de etkili olduğu camlı yangın kapısı, yüksek oranda cam kullanılan modellerinde eski tarz yangın kapısı görünümünden uzaklaşmaktadır. Alıcı kişilerin internet arama motorlarında yaptıkları görsel aramalarda çok fazla çeşidi bulunmaktadır. Ancak, görsel farklılıktan dolayı oluşan bu çeşit fazlalığı üretildiği malzeme kalitesini değiştirmemektedir. Camlı yangın kapısı üretim aşamasında, dayanıklı camın çelik çerçeve üzerine montajı yapılır ve sızdırmazlık özellikleri maksadıyla farklı uygulamalardan geçtikten sonra test edilerek kullanıma hazır hale getirilir. Mevcut çelik çerçevelerin de isteğe uygun olarak özel boyalarla renklendirilebilme seçeneği kullanımında göze hitap etmektedir.

Binaların dışa açılan kapıları veya koridor oda bağlantılarında tercih edilebilen camlı yangın kapısı, özellikle binaların dıştan görünümlerinde estetik algısı ile ön plana çıkmaktadır. Bina mimari modeli ile bütünlük sağlayarak yangın kapısı varlığının hissedilmemesinin aksine, kullanılan malzeme kalitesi ile yangına karşı dayanıklı duruşu her alanda hissedilerek insanlara güven teşkil etmektedir. Fiyat seçenekleri olarak diğer yangın kapılarından pek bir farkı olamayan camlı yangın kapısı, montajı yapılacak alanın özelliklerine paralel olarak üretilmesi sebebiyle standart bir fiyatı olmamaktadır. Kalite yoksunluğunun sebep olabileceği felaketler düşünülerek, tercih edilecek firmanın hassasiyetle seçilmesi gerekmektedir.

KATEGORİLER

Camlı Yangın Kapıları - Camlı Yangın Kapısı - Camlı Kapı. 0216 642 6931
Camlı Yangın Kapıları - Camlı Yangın Kapısı - Camlı Kapı. 0216 642 6931
Camlı Yangın Kapıları - Camlı Yangın Kapısı - Camlı Kapı. 0216 642 6931
Camlı Yangın Kapıları - Camlı Yangın Kapısı - Camlı Kapı. 0216 642 6931
Camlı Yangın Kapıları - Camlı Yangın Kapısı - Camlı Kapı. 0216 642 6931

SAYFALAR

HABERLER

FAYDALI BİLGİLER

MÜŞTERİ HİZMETLERİ